Hyväntuulisen asiakaspalvelun ammattilainen

Me Avacalla huolehdimme siitä, että asiakkaasi saavat parasta mahdollista palvelua. Vahvuuksiamme ovat ratkaisukeskeisyys sekä henkilöstömme ammattitaito ja pysyvyys. Tuemme sinua liiketoimintasi kehittämisessä ja luomme yrityksellesi mahdollisuuden menestyä.

Asiakaspalveluagenttimme toimivat Turussa, Oulussa ja Kuhmossa. Pääkonttorimme on Espoon Keilaniemessä.

Avaca on osa SFG Yhtiöt -konsernia.

Avacan yritys toimii Turussa, Espoossa, Oulussa ja Kuhmossa.

Vuorovaikutus ja kumppanuus

Tavoitteemme on solmia asiakkaidemme kanssa pitkäkestoisia kumppanuuksia. Kokemuksesta tiedämme, että hyvällä vuorovaikutteisella yhteistyöllä saadaan aikaan parhaita tuloksia.

MISSIO

Tarjoamme asiakaspalveluratkaisuja, jotka tukevat asiakasyritystemme taloudellista menestystä parantamalla liiketoiminnan tehokkuutta ja vahvistamalla yrityksen imagoa positiivisten asiakaskokemusten kautta.

VISIO

Tavoitteenamme on olla kotimaamme laadukkain monikanavaisia asiakaspalveluita tuottava yritys​.

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

02 65170 201 (8,35snt/puhelu + 22,32snt/min)

Usein kysytyt kysymykset

Onko yrityksesi kiinnostunut palveluistamme?

Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Käyntiosoite

Avaca Oy
Puutarhakatu 53
20100 Turku

Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003722724202
Operaattori: Maventa

Y-tunnus: 2272420-2

Johto ja myynti

Risto Apell, Avaca Oy

Risto Apell

Toimitusjohtaja

risto.apell@avaca.fi

Jukka Heikkinen, Avaca Oy

Jukka Heikkinen

Varatoimitusjohtaja

jukka.heikkinen@avaca.fi

Markku Salminen, Avaca Oy

Markku Salminen

Sales Manager

markku.salminen@avaca.fi

Vastauskeskusten johto

Lotta Alivuotila, Avaca Oy

Lotta Alivuotila

Site Manager

lotta.alivuotila@avaca.fi

Antti Heikkinen, Avaca Oy

Antti Heikkinen

Team Leader

antti.heikkinen@avaca.fi

Terhi Sakara, Avaca Oy

Terhi Sakara

Site Manager

terhi.sakara@avaca.fi

Tiina Salo, Avaca Oy

Tiina Salo

Service Development Manager

tiina.salo@avaca.fi