Hyväntuulisen asiakaspalvelun ammattilainen

Me Avacalla huolehdimme siitä, että asiakkaasi saavat parasta mahdollista palvelua. Vahvuuksiamme ovat ratkaisukeskeisyys sekä henkilöstömme ammattitaito ja pysyvyys. Tuemme sinua liiketoimintasi kehittämisessä ja luomme yrityksellesi mahdollisuuden menestyä.

Asiakaspalveluagenttimme toimivat Turussa, Oulussa ja Kuhmossa. Pääkonttorimme on Espoon Keilaniemessä.

Avaca on osa SFG Yhtiöt -konsernia. Tutustu myös sisayhtiöihimme Line Carrieriin ja DialOk:hon.

Avacan yritys toimii Turussa, Espoossa, Oulussa ja Kuhmossa.

Vuorovaikutus ja kumppanuus

Tavoitteemme on solmia asiakkaidemme kanssa pitkäkestoisia kumppanuuksia. Kokemuksesta tiedämme, että hyvällä vuorovaikutteisella yhteistyöllä saadaan aikaan parhaita tuloksia.

MISSIO

Tarjoamme asiakaspalveluratkaisuja, jotka tukevat asiakasyritystemme taloudellista menestystä parantamalla liiketoiminnan tehokkuutta ja vahvistamalla yrityksen imagoa positiivisten asiakaskokemusten kautta.

VISIO

Tavoitteenamme on olla kotimaamme laadukkain monikanavaisia asiakaspalveluita tuottava yritys​.

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu

02 65170 201 (8,35snt/puhelu + 22,32snt/min)

Usein kysytyt kysymykset

Onko yrityksesi kiinnostunut palveluistamme?

Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Käyntiosoite

Avaca Oy
Puutarhakatu 53
20100 Turku

Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003722724202
Operaattori: Maventa

Y-tunnus: 2272420-2

Johto ja myynti

Risto Apell

Toimitusjohtaja

risto.apell@avaca.fi

044 736 3110

Jukka Heikkinen, Avaca Oy

Jukka Heikkinen

Varatoimitusjohtaja

jukka.heikkinen@avaca.fi

Markku Salminen, Avaca Oy

Markku Salminen

Sales Manager

markku.salminen@avaca.fi

0400 48 54 02

Vastauskeskusten johto

Lotta Alivuotila, Avaca Oy

Lotta Alivuotila

Site Manager

lotta.alivuotila@avaca.fi

Antti Heikkinen, Avaca Oy

Antti Heikkinen

Service Executive Manager

antti.heikkinen@avaca.fi

Tiina Salo, Avaca Oy

Tiina Salo

Service Executive Manager

tiina.salo@avaca.fi